Nejlepší eko a bio youtuberky #GreenLifeStyle

eko a bio youtube
Líbí se vám článek? Tak se o něj podělte!

Na Youtube je plno kanálů, na kterých najdete videa týkající se přírodní a bio kosmetiky, zdravého stravování a ekologického životního stylu. Bohužel jsem jich zatím moc nenašla v češtině, ale zahraničí  je jako vždy téměř nekonečná studna inspirace.  Proto jsem vám chci představit 5 mých nejoblíbenějších youtuberek, od kterých si nenechám ujít žádné video + seznam dalších, který s vaší pomocí ráda rozšířím.


Holistichabits

Sarah je z Kanady a dle mého názoru je to jeden z nejkrásnějších lidí na světě. Točí videa o přírodní péči o pleť, tělo a vlasy (takovou hřívu jen tak na někom nevidíte!) a holistické výživě (včetně veganských receptů), vyrábí šperky a sbírá minerály. Na jejím kanále najdete i outfity nebo DIY návody pro domácnost a pro zdraví.

SunKissAlba

Alba je úžasná čokoládová kráska, která žije v New Yorku, ale pochází z Dominikánské republiky a má i jeden kanál ve španělštině. Její největší vášní je přírodní netoxická péče o pleť a organická dekorativní kosmetika. Točí rovněž videa o péči o vlnité a suché vlasy, ale i o svém zdravém životním stylu.

CloudyApples

Kassie je další Kanaďanka, kterou jsem objevila na Youtube mezi prvními. Bohužel už nějakou dobu nic nenatočila (věnuje se spíše svému druhému kanálu), ale na její minulá videa se můžu koukat pořád dokola. Kassie má kořeny v Asii, což z ní dělá jednu z nejkrásnějších žen, jakou jsem kdy viděla. V jejích videích hraje prim hlavně kosmetika a já mám nejraději její videa o různých rutinách v péči o pleť a tělo.

Jenny Mustard

Jenny sama sebe popisuje jako minimalistku, veganku a feministku. Pochází ze Švédska, žije v Berlíně a na jejím kanále najdete krásně zpracovaná videa o jejím životním stylu. Jenny má kromě toto opravdu jedinečný módní styl, který se rozhodně nemusí a snad ani nemůže zamlouvat každému. Je ale svá a to se cení!

My Green Closet

Další Kanaďanka Verena Erin točí především videa o etické módě a minimalismu. Sama je totiž módní designérkou. Najdete u ní ale i videa o přírodní kosmetice a jejím přístupu k životu. Zatím nemá tolik odběratelů, jako čtyři předchozí youtuberky, ale její kanál rychle roste a rozhodně bude stát za to ji sledovat i v budoucnu.


Další youtuberky, které se na svých kanálech věnují zelenému – ekologickému – šetrnému životnímu stylu:

The Organic Bunny

Teri Miyahira

sarahhtranTV

AESTHETIKA

HealthyGroceryGirl

iamvanessae 

Raw Alignment 


Máte tipy na další youtuberky nebo dokonce youtubery, kteří by neměli v tomto seznamu chybět? Napište mi o nich dolů do komentářů!

Lucie

Líbí se vám článek? Tak se o něj podělte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *