EKO VÁNOCE: Ekologické dárky pro ženy

EkoVánoce eko dárky pro ženy
Líbí se vám článek? Tak se o něj podělte!

Už za méně jak měsíc je to tu – šťastné a vytoužené Vánoce! I když si svátky klidu a pohody každý z nás letos (opět!) obzvlášť zaslouží, neměli bychom zapomínat na naši planetu a životní prostředí, pro které mohou být velkou zátěží. Tak to letos zkuste trochu změnit!

Já jsem pro vás již připravila nejrůznější průvodce výběrem eko dárků. A dnes mám pro vás speciální tipy na ekologické dárky pro ženy. Ať už sháníte dárek pro přítelkyni, manželku, maminku, babičku, dceru, sestru, tetu, švagrovou, snachu i tchýni 🙂

Seznam tipů jsem připravila v online aplikaci VOLO. Tam můžete najít i moje tipy na ekologické dárky pro děti a pro muže, ale taky univerzální eko dárky, kde můžete vybrat dárek pro kohokoliv. Odkaz u každého dárku vás rovnou navede na některé z ověřených e-shopů, kde můžete danou věc pořídit.


Přihlaste se k odběru nových článků, ať vám ten příští neuteče! 🙂

Lucie

Líbí se vám článek? Tak se o něj podělte!

2 Replies to “EKO VÁNOCE: Ekologické dárky pro ženy”

  1. Eko dárky jsou u nás aktuálním tématem po celý rok. Já bych potřebovala kvalitní krém na obličej. Už několikrát jsem se spálila. Buď byl moc mastný, nebo jsem se osypala. A to nejsem atopička. Poradíte? A jak se třeba stavíte k permanentnímu makeupu jako eko? Líbí se mi permanentní obočí. Článků jsem si pročetla už docela dost….

    1. Pokud je pro vás krém moc mastný, tak zřejmě není určený na váš typ pleti 🙂 Koukněte se po krémech doporučených na smíšenou nebo mastnou pleť. A pokud se po krému osypete, tak to nejspíš znamená, že jste alergická na nějakou složku krému. Obvykle bývají problém parfemace, a to i ty přírodní. V přírodní kosmetice se k parfemaci používají éterické oleje, které mohou někoho dráždit. Tudíž bych dopočučovala podívat se po produktech úplně bez parfemace.
      Ohledně permanentního makeupu nemám žádný názor, nikdy jsem se o to nezajímala 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.