EKO VÁNOCE: Ekologické dárky pro ženy

EkoVánoce eko dárky pro ženy
Líbí se vám článek? Tak se o něj podělte!

Svátky klidu a pohody si každý z nás zaslouží, ale není dobré zapomínat na naši planetu a životní prostředí, pro které mohou být velkou zátěží. Pokud to chcete alespoň u vás doma změnit, připravila jsem nejrůznější průvodce výběrem eko dárků. A dnes mám pro vás speciální tipy na ekologické dárky pro ženy. Ať už sháníte dárek pro přítelkyni, manželku, maminku, babičku, dceru, sestru, tetu, švagrovou, snachu i tchýni 🙂

Seznam tipů jsem připravila v online aplikaci VOLO a najdete ho níže.  Odkaz u každého dárku vás rovnou navede na některý z ověřených e-shopů.

Můžete se podívat i na moje tipy na ekologické dárky pro děti a pro muže, ale taky univerzální eko dárky, kde můžete vybrat dárek pro kohokoliv.


Přihlašte se k odběru zelených novinek 💚

Jednou za měsíc vám pošleme přehled nejnovějších článků. Můžete se kdykoliv odhlásit 🙂

Přihlášením k odběru dáváte shouhlas s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Naposledy aktualizováno 5. 12. 2023

Lucie

Líbí se vám článek? Tak se o něj podělte!

2 Replies to “EKO VÁNOCE: Ekologické dárky pro ženy”

  1. Eko dárky jsou u nás aktuálním tématem po celý rok. Já bych potřebovala kvalitní krém na obličej. Už několikrát jsem se spálila. Buď byl moc mastný, nebo jsem se osypala. A to nejsem atopička. Poradíte? A jak se třeba stavíte k permanentnímu makeupu jako eko? Líbí se mi permanentní obočí. Článků jsem si pročetla už docela dost….

    1. Pokud je pro vás krém moc mastný, tak zřejmě není určený na váš typ pleti 🙂 Koukněte se po krémech doporučených na smíšenou nebo mastnou pleť. A pokud se po krému osypete, tak to nejspíš znamená, že jste alergická na nějakou složku krému. Obvykle bývají problém parfemace, a to i ty přírodní. V přírodní kosmetice se k parfemaci používají éterické oleje, které mohou někoho dráždit. Tudíž bych dopočučovala podívat se po produktech úplně bez parfemace.
      Ohledně permanentního makeupu nemám žádný názor, nikdy jsem se o to nezajímala 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *